logo
DONATE

2021 MathCON Winners

Aaron Lung

Honorable Mention

Christian Righteousness Education Center
California

Ahdav Vijay

Honorable Mention

Leonard Elementary
Texas

Alexander Svoronos

Bronze Medal

Pierrepont School
Connecticut

Alia Ashworth

Honorable Mention

Shine Homeschool
California

Belinda Zhu

Honorable Mention

Dufief Elementary School
Maryland

Brian Lee

Honorable Mention

RootSTEM Academy
Nevada

Chelsea Lu

Gold Medal

RootSTEM Academy
Nevada

David Roytman-Kidron

Silver Medal

NEST+m
New York

Ethan Mendez

Silver Medal

Orlando Math Circle
Florida

Faith Amparo

Honorable Mention

Webb Elementary School
Texas

Henry Wang

Bronze Medal

Community House Middle School
North Carolina

Ishaan Singh

Honorable Mention

River Trail Elementary School
South Carolina

Jaxon Ballentine

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Logan Guthrie

Honorable Mention

Monte Vista Elementary
California

Lucas Li

Bronze Medal

Lake Norman Charter
North Carolina

Mark Raspopov

MathCON National Champion

Home School
Massachusetts

Naanya Kana

Honorable Mention

Birmingham Math Academy
Alabama

Sree Vidya Siliveri

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Srivats Raman

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Thy Luu

Honorable Mention

Helen Baller Elementary
Washington

Ved Jhunjhunwala

Bronze Medal

New Jersey

Vidyuth Naveenkumar

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Wesley Gamble

Honorable Mention

Gateway Science Academy Smiley
Missouri

Aaditya Raval

Honorable Mention

Birmingham Math Academy
Alabama

Aakash Ahuja Jr.

Bronze Medal

West Creek
California

Aarav Agarwal

Honorable Mention

Stratford Schools
California

Aaron Samajpati

Honorable Mention

San Jose Highly Gifted Magnet
California

Albert Tsybulski

Bronze Medal

NEST+m
New York

Alex Zhu

Bronze Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Alexandra Lexie Qin

Bronze Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Andy Woodward

Honorable Mention

Webb Elementary School
Texas

Anna Ai

Bronze Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Astha Mehta

Honorable Mention

Birmingham Math Academy
Alabama

Ava McSherry

Bronze Medal

NEST+m
New York

Avishi Gupta

Honorable Mention

BellaVista Elementary School
California

Ayanah Gupta

Honorable Mention

BellaVista Elementary School
California

Benjamin Luo

Bronze Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Brendan Ra

Honorable Mention

NEST+m
New York

Daniel Farcas

Silver Medal

Homeschool
California

Eesha Bhat

Honorable Mention

Riversedge Elementary
Virginia

Esther Lee

Honorable Mention

NEST+m
New York

Ethan Liu

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Ethan Lu

Honorable Mention

Q300 – The 30th Ave School
New York

Goutam Kanakadandi

Honorable Mention

Waxpool Elementary School
Virginia

Hayden Hughes

MathCON National Champion

Hughes Homeschool
Connecticut

Ishaan Jain

Gold Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Isha Patil

Honorable Mention

NEST+m
New York

Jackson Kenny

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Jacob Stamborski

Honorable Mention

Stamborski Family
Illinois

Jamin Rose

Honorable Mention

NEST+m
New York

Jonathan Huang

Honorable Mention

NEST+m
New York

Kai Tsuboyama

Honorable Mention

NEST+m
New York

Kateryna Simachova

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Kavin Kumarappan

Silver Medal

PS 79 Francis
New York

Keith Fischer

Honorable Mention

Oakcreek Elementary
Prince Edward Island, Canada

Leonardo Zhu

Honorable Mention

RootSTEM Academy
Nevada

Maggie Miao

Honorable Mention

NEST+m
New York

Mahima Ganesan

Honorable Mention

Crockerfarm
Massachusetts

Marcus Beck

Honorable Mention

NEST+m
New York

Marco Jovanovic

Honorable Mention

NEST+m
New York

Niketa Pati

Honorable Mention

Birmingham Math Academy
Alabama

Olivia Fang

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Prachi Kulkarni

Honorable Mention

Seminole Science Charter School
Florida

Pragyan Misra

Bronze Medal

Colene Hoose
Illinois

Riley Hwang

Gold Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Sanmay Rathi

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Seamus Nichols

Honorable Mention

Gateway Science Academy Smiley
Missouri

Siddarth Sankar

Silver Medal

Methacton School District
Pennsylvania

Siddarth Senthil

Honorable Mention

Lake Norman Charter
North Carolina

Soham Joshi

Honorable Mention

Seminole Science Charter School
Florida

Srivika Paturi

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Stephen Grier

Bronze Medal

John Sinnott Elementary
California

Thomas Liu

Gold Medal

Illinois

Thomas Rotenberry

Silver Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Trevor Shields

Honorable Mention

Webb Elementary School
Texas

Tyler MacLellan

Honorable Mention

NEST+m
New York

Venkata Pemmasani

Silver Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Vivaan Joshi

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

William Fung

Silver Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Xilai Luo

Honorable Mention

Baker Elementary School
California

Zachary Chang

Gold Medal

Orlando OMC
Florida

Adi Bawiskar

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Adithi Variar

Honorable Mention

Wallingford Public Schools
Connecticut

Aiden Tretyak

Bronze Medal

Wood Oaks Junior High
Illinois

Alex Shvartsman

Honorable Mention

Bannockburn School district 106
Illinois

Andrew Zhang

Honorable Mention

Nathaniel Hawthorne Middle School 74
New York

Andrey Vasilyev

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Aren Emrikian

Silver Medal

Highcrest Middle School
Illinois

Arnav Gupta

Honorable Mention

Wm Fremd High School
Illinois

Ashritha Nekkalapu

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Brais Macknik-Conde

Honorable Mention

PS 321
New York

Caroline Tham

Honorable Mention

NEST+m
New York

Cason Noll

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Daniel Jacob Koshy

Bronze Medal

Falcon Cove Middle
Florida

David Amador

Honorable Mention

Freedom 7 Elementary School of International Studies
Florida

Dev Saxena

Bronze Medal

RootSTEM Academy
Nevada

Eliane Martel

Bronze Medal

NEST+m
New York

Erik Li

Gold Medal

Kennedy Jr. High School
Illinois

Ethan Chang

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Ethan Wang

Bronze Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Grant Nusinow

Honorable Mention

Bannockburn School district 106
Illinois

Greeshma Vinoy

Silver Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Harish Rajaganapathy

Honorable Mention

Boyce Middle School
Pennsylvania

Ian Kim

Bronze Medal

Nathaniel Hawthorne Middle School 74
New York

Ishaan Kamat

Honorable Mention

South Arbor Charter Academy
Michigan

Ishidevesh Behera

Bronze Medal

Community House Middle School
North Carolina

Jasmine Shah

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Jayden Kim

Honorable Mention

Nathaniel Hawthorne Middle School 74
New York

Jiaxin Xu

Silver Medal

Latin School of Chicago
Illinois

Joanna Aruljeeva

Honorable Mention

Lake Norman Charter
North Carolina

Jonathan Schwartz

Honorable Mention

Posnack School
Florida

Jordan Abell

Honorable Mention

Latin School of Chicago
Illinois

Justin Xia

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Kayla Wang

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Kaylee Zhao

Bronze Medal

Birmingham Math Academy
Alabama

Kesav Kalanidhi

MathCON National Champion

Hilburn Academy
North Carolina

Klein Khim

Honorable Mention

Latin School of Chicago
Illinois

Kyler Gao

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Leena Khan

Honorable Mention

Discovery Middle School
Indiana

Leon Wong

Silver Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Lucas J.

Honorable Mention

Hawthorn Middle North
Illinois

Luke Kostick

Silver Medal

Mary Ellen Henderson
Virginia

Magaranth Rajkumar

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Michael Guarraci

Honorable Mention

Discovery Middle School
Indiana

Miguel Shim

Gold Medal

Chapin Intermediate School
South Carolina

Mukund Akella

Honorable Mention

Tyee Middle School
Washington

Nauni Singh

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Neil Peter

Silver Medal

Mountain View Middle School
Pennsylvania

Parth Mantri

Honorable Mention

Dayton Regional STEM School
Ohio

Polina Vaskova

Honorable Mention

Latin School of Chicago
Illinois

Rhys Marriott

Bronze Medal

Azalea Middle School
Florida

Rohin Shah

Honorable Mention

Latin School of Chicago
Illinois

Rohith Thomas

Gold Medal

Cherry Creek High School
Colorado

Romir Mukherjee

Honorable Mention

NEST+m
New York

Rhushika Kada

Bronze Medal

Homeschool
Illinois

Sarah Chen

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Sastha Ram

Silver Medal

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Sean Joyner

Honorable Mention

Sanford School
Delaware

Shreya Tandon

Honorable Mention

Birmingham Math Academy
Alabama

Sohini Mukherjee

Gold Medal

Shahala Middle School
Washington

Sophia Liao

Gold Medal

Revere Middle School
Ohio

Suhita Sainathuni

Honorable Mention

Stafford Middle School
Texas

Theenash Sengupta

Bronze Medal

John Gomes Elementary
California

Tia Suriyathep

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Vidyut Arvind

Honorable Mention

Q300 – The 30th Ave School
New York

Vikram Goudar

Gold Medal

Old Donation School
Virginia

Yikai Zhu

Silver Medal

Kennedy Jr. High School
Illinois

Yuan Chen

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Zoey Tian

Honorable Mention

Lincoln Junior High School
Illinois

Aaron Wang

Gold Medal

Lake Norman Charter
North Carolina

Aarushi Mehrotra

Honorable Mention

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Aditya Yadav

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Advay Bhangale

Honorable Mention

Seminole Science Charter School
Florida

Alex Zhao

Gold Medal

The Avery Coonley School
Illinois

Andrew Tsai

Honorable Mention

NEST+m
New York

Andy Wu

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Arnav Adepu

Silver Medal

Memorial Middle School
New Jersey

Audrey Cheng

Gold Medal

Kennedy Jr. High School
Illinois

Austin She

Honorable Mention

Austin She
North Carolina

Avah Lin

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Avi Gupta

Bronze Medal

Orlando Math Circle
Florida

Ayan Dalmia

Honorable Mention

Millburn Middle School
New Jersey

Brandon Shin

Honorable Mention

Polytechnic School
California

Charlie Ding

Silver Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Christopher Sakaliyski

Gold Medal

Edison Regional Gifted Center
Illinois

Daniel Cai

Bronze Medal

Falcon Cove Middle
Florida

Daniel J Obstgarten

Bronze Medal

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Daniel Song

Bronze Medal

Lake Middle School
Minnesota

David Chen

MathCON National Champion

Whitney M. Young Academic Center
Illinois

Dhruv Mallick

Bronze Medal

Moreland Middle School
California

Elizabeth Xiao

Silver Medal

Falcon Cove Middle
Florida

Emma Rubio

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Emma Russell

Honorable Mention

Steamboat Springs High School
Colorado

Gus Silberg

Honorable Mention

Lane Tech Academic Center
Illinois

Hugo Hu

Honorable Mention

NEST+m
New York

Isha Garg

Honorable Mention

Stoller Middle School
Oregon

Jack Cherry

Bronze Medal

Lane Tech Academic Center
Illinois

Jacob Melendez

Honorable Mention

Timber Springs Middle School
Florida

Jai Gupta

Bronze Medal

Orlando Math Circle
Florida

Joonseong Lim

Honorable Mention

Cardigan Mountain School
New Hampshire

Kailyn Cai

Honorable Mention

Nathaniel Hawthorne Middle School 74
New York

Kaitlyn Lee

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Katie Jeong

Silver Medal

Our Lady of Mount Carmel
New Jersey

Kelly Lin

Honorable Mention

Marie Curie Middle School
New York

Lucas Pavlov

Honorable Mention

NEST+m
New York

Mantra Kaushal

Honorable Mention

Scripps Middle School
Michigan

Marina Awad

Silver Medal

IhabFarag Tutoring
New Hampshire

Matthew Piwowarczyk

Honorable Mention

iLearn Schools
New Jersey

Maxim Micallef

Silver Medal

Seminole Science Charter School
Florida

Meredith Phipps

Honorable Mention

Evans Middle School
Georgia

Michelle Truong

Honorable Mention

Q300 – The 30th Ave School
New York

Nicolas Yap

Honorable Mention

Glenridge Middle School
Florida

Nithin Ravikumar

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Om Arikkat

Honorable Mention

Jericho Middle School
New York

Peter Kisselev

Honorable Mention

Metaphor Academic Center
Virginia

Pranav Rai

Honorable Mention

Archimedean Upper Conservatory
Florida

Pulak Agarwalla

Bronze Medal

Community House Middle School
North Carolina

Ray Tan

Bronze Medal

Community House Middle School
North Carolina

Ryan Niu

Silver Medal

Woodbury Middle School
Minnesota

Samarth Singh

Bronze Medal

Moreland Middle School
California

Sophie Hong

Silver Medal

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Sreeja Bhattacharjee

Honorable Mention

Discovery Middle School
Indiana

Srinivas Vijay Babu

Gold Medal

Community House Middle School
North Carolina

Stephen Chan

Honorable Mention

Hawthorn Middle North
Illinois

Stephen Ye

Honorable Mention

Miller Place Schools
New York

Tiago Aversa

Honorable Mention

Archimedean Upper Conservatory
Florida

William Heilman

Honorable Mention

Seminole Science Charter School
Florida

Willie Buhanan

Honorable Mention

Buhanan Family
New Jersey

Yaseen Arifin

Silver Medal

Meadow Park Middle School
Oregon

Yuwen He

Bronze Medal

Community House Middle School
North Carolina

Ziyue Xu

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Aashay Rathi

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Abigail Fred

Honorable Mention

Mary Ellen Henderson
Virginia

Advik Lalam

Honorable Mention

Munster High School
Indiana

Akilan Paramasivam

Silver Medal

Bowditch Middle School
California

Akshay Kumar

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Alex Vennebush

Gold Medal

Sellwood Middle School
Oregon

Amal Papali

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Anastasia Lee

Silver Medal

NEST+m
New York

Anay Apte

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Andrew Bukowski

Gold Medal

Kennedy Jr. High School
Illinois

Brian Dai

Gold Medal

Kennedy Jr. High School
Illinois

Cathy Yang

Honorable Mention

Kennedy Jr. High School
Illinois

Chris Chen

Honorable Mention

Discovery Middle School
Indiana

Connor Yau

Bronze Medal

Q300 – The 30th Ave School
New York

Daron Simmons

Honorable Mention

Seminole Science Charter School
Florida

David Guarraci

Honorable Mention

Discovery Middle School
Indiana

Derek Patton

Bronze Medal

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Eli Vennebush

Gold Medal

Sellwood Middle School
Oregon

Emily Cheng

Honorable Mention

Lane Tech Academic Center
Illinois

Emily Wang

Honorable Mention

Falcon Cove Middle
Florida

Farris Duwayri

Honorable Mention

Howard Middle School
Georgia

Gehhna Mehra

Honorable Mention

Community House Middle School
North Carolina

Hao Gu

Honorable Mention

Stoller Middle School
Oregon

Isaac Gorter

Honorable Mention

Crown Point Christian School
Indiana

Isaac Jung

Honorable Mention

Leonia Middle School
New Jersey

Jayden Lim

Honorable Mention

Christian Righteousness Education Center
California

Jonathan Cheng

Honorable Mention

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

JunHui Guo

Bronze Medal

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Kai Ho Liang

Honorable Mention

Viewpoint School
California

Kalp Shah

Honorable Mention

East Middle School
Michigan

Kyle Srivatsa

Honorable Mention

Leonia Middle School
New Jersey

Lydia Martel

Honorable Mention

NEST+m
New York

Mason Chung

Honorable Mention

Q300 – The 30th Ave School
New York

Matthew Whitworth

Honorable Mention

Greenwood Laboratory School
Missouri

Mya Taheri

Honorable Mention

Mary Ellen Henderson
Virginia

Nathan Srivatsa

Honorable Mention

Leonia Middle School
New Jersey

Nikhil Kodali

Bronze Medal

Nikhil Kodali
Illinois

Noah Lee

Bronze Medal

RootSTEM Academy
Nevada

Noah O'Donnell

Honorable Mention

Noah O’Donnell
New Jersey

Oliver Grusin

Honorable Mention

Lane Tech Academic Center
Illinois

Oliver Lippard

Gold Medal

Community House Middle School
North Carolina

Olivia Antenucci

Silver Medal

Sarah W. Gibbons Middle School
Massachusetts

Olivia Chen

Silver Medal

Community House Middle School
North Carolina

Pranav Kota

Honorable Mention

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Ram Charan Petluri

Honorable Mention

Ram Charan Petluri
North Carolina

Ryan Davis

Honorable Mention

Goleta Valley Junior High School
California

Sailalitha Kodukula

Silver Medal

Archimedean Upper Conservatory
Florida

Saketh Maddali

Bronze Medal

N/A
New Jersey

Sargam Mondal

Silver Medal

Woodrow Wilson Middle School
New Jersey

Saumya Sharma

Honorable Mention

Revere Middle School
Ohio

Shahmeer Turk

Bronze Medal

Discovery Middle School
Indiana

Shirley Tian

Silver Medal

Marvin Ridge Middle School
North Carolina

Simon Heiselt

Honorable Mention

NEST+m
New York

Snigtha Mohanraj

Honorable Mention

Engineering and Science University Magnet School
Connecticut

Stanley Liew

Honorable Mention

Discovery Middle School
Indiana

Tim Jun

Silver Medal

Community House Middle School
North Carolina

Timothy Kong

Bronze Medal

Falcon Cove Middle
Florida

Tyson Laura

Honorable Mention

K12 Arizona Virtual Academy
Arizona

William Gochnour

Honorable Mention

Bob Miller Middle School
Nevada

William Kim

Honorable Mention

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Aditya Gupta

Silver Medal

William Fremd High School
Illinois

Aivin Le

Honorable Mention

Shenendehowa
New York

Araddhya Tibrewall

Bronze Medal

The College Preparatory School
California

Calvin Zheng

Honorable Mention

Sequoyah High School
California

Christopher Barton

Honorable Mention

Miller Place Schools
New York

Connie Huang

Honorable Mention

Herricks High School
New York

Felix Zhang

Silver Medal

Penn High School
Indiana

Ian Pahuja

Honorable Mention

Seaholm High School
Michigan

Jacqueline Herrmann

Silver Medal

Webster Central School District
New York

John Tebou

Honorable Mention

Archimedean Upper Conservatory
Florida

Joongeon Lee

Bronze Medal

Saratoga High School
California

Joseph Wright

Honorable Mention

Dayton Regional STEM School
Ohio

Joshua Liu

Honorable Mention

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Kimberly Silverman

Honorable Mention

Riverdale Country School
New York

Neal Pannala

Bronze Medal

Revere High School
Ohio

Nicholas Kieffer

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Nikhil Sampath

Gold Medal

Lake Norman Charter
North Carolina

Nikita Agrawal

Honorable Mention

Whitney M. Young Magnet High School
Illinois

Sharanya Chatterjee

Gold Medal

Orlando Math Circle
Florida

Vedant Badoni

Honorable Mention

Middlesex County Academy for Engineering (Edison)
New Jersey

Zaee Shah

MathCON National Champion

San Mateo High School
California

Amanda Li

Bronze Medal

Lake Norman Charter
North Carolina

Anthony Yang

Honorable Mention

Shenendehowa
New York

Ashley Lam

Honorable Mention

Herricks High School
New York

Colin Colbert

Honorable Mention

Coral Academy of Science Las Vegas
Nevada

Derick Shi

Silver Medal

Penn High School
Indiana

Eashan Vagish

Bronze Medal

The Overlake School
Washington

Guatham Anne

Honorable Mention

Clifford Crone Middle School
Illinois

John Gupta-She

Silver Medal

Stuyvesant High School
New York

Kaden Nguyen

Gold Medal

Amador Valley High School
California

Karthik Vedula

MathCON National Champion

James S. Rickards High School
Florida

Keerthan Kumarappan

Honorable Mention

PS 79 Francis
New York

Lilah Lindemann

Honorable Mention

Miller Place
New York

Nikita Kiselov

Bronze Medal

Downingtown East High School
Pennsylvania

Ramsey Makan

Silver Medal

Orlando Math Circle
Florida

Sean Huynh

Gold Medal

Lake Norman Charter
North Carolina

Shubhan Nagarkar

Honorable Mention

H. H. Dow High School
Michigan

Thomas Ashcraft

Honorable Mention

Munster High School
Indiana

Tony Dong

Honorable Mention

Dulles High School
Texas

Tyler Wu

Honorable Mention

Herricks High School
New York

Yash Agrawal

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Yusuf Arifin

Bronze Medal

Sunset High School
Oregon

Yusuf Hameed

Honorable Mention

Archimedean Upper Conservatory
Florida

Aiman Anuar

Honorable Mention

Engineering and Science University Magnet School
Connecticut

Ansh Bhatti

Honorable Mention

Middlesex County Academy for Engineering (Edison)
New Jersey

Drake Du

Silver Medal

Revere High School
Ohio

Ellie Greyson

Silver Medal

Cherry Creek High School
Colorado

Eric Lee

Silver Medal

Corona Del Mar
California

Henry Stennes

Honorable Mention

Lane Tech High School
Illinois

Henry Xie

MathCON National Champion

Naperville North High School
Illinois

Joseph Tennyson

Honorable Mention

Naperville North High School
Illinois

Luca Nijim

Honorable Mention

Penn High School
Indiana

Mason McElroy

Bronze Medal

North Carolina School of Science and Math
North Carolina

Meshane Peiris

Honorable Mention

Royal Test Prep
New York

Raffaele Dengler

Honorable Mention

The Academy for Gifted Children PACE
Ontario, Canada

Rohit Dasanoor

Gold Medal

Revere High School
Ohio

Samuel Stamborski

Honorable Mention

Stamborski Family
Illinois

Satvik Lolla

Honorable Mention

Poolesville High School
Maryland

Shane Lambert

Honorable Mention

Steamboat Springs High School
Colorado

Vidit Pokharna

Honorable Mention

Orlando Math Circle
Florida

Yunchan Hwang

Honorable Mention

McLean High School
Virginia

Alejandra Mercado

Honorable Mention

William C. Overfelt High School
California

Andrew Zhou

Honorable Mention

H. H. Dow High School
Michigan

Grace Waddell

Honorable Mention

Penn High School
Indiana

Jashvi Desai

Honorable Mention

H. H. Dow High School
Michigan

Kai Vennemann

MathCON National Champion

Garfield High School
Washington

Kaitlyn Borcherding

Honorable Mention

Revere High School
Ohio

Maxim Grebinskiy

Silver Medal

Middlesex County Academy for Engineering (Edison)
New Jersey

Rahul Thomas

Silver Medal

Cherry Creek High School
Colorado

Srivasudha Ramanujam

Honorable Mention

Plymouth High School
Michigan